Діяльність

Ліга інсталяторів

Ліга Інсталяторів – це спільнота, що об’єднує інсталяторів інженерних систем.

У першу чергу цей проект повинен об’єднати всіх активних інсталяторів України, які хочуть розвивати свої знання та вміння – разом ми зможемо набагато більше!

Наша команда буде витрачати час на те, щоб проаналізувати    конструкцію   та   особливості застосування різних пристроїв, які допомагають вам вирішувати щоденні інженерні задачі. На основі аналізу конструкції продуктів, та рекомендацій виробників ми сформуємо збірник правил із монтажу різних пристроїв.

Глобальна мета проекту: створити систему навчання та атестації інсталяторів, з метою формування в рамках України групи «Фахівців Ліги Інсталяторів» – людей чи вміння, навички і підходи до роботи суттєво відрізняються від загальноприйнятого поняття сантехнік чи монтажник.

Синхронізація зі стандартами ЄС

Важливою частиною діяльності АІІС є просвітницька функція, яка надає можливість членам АІІС та професійний спільноті знайомитись з важливою технічною та регламентуючей документацією, яку використовуюсь у своїй роботи професійна спільнота в ЄС.

У рамках цією діяльності членом АІІС компанією Kermi GmbH було переведено європейській стандарт EN 442-1 ICS 91.140.10 Радіатори і конвектори:

Сертифікація фахівців

Один із шляхів розвитку АІІС – це створення спільноти сертифікованих фахівців високої кваліфікації, тож роботи у цьому напрямку ведуться.

Професійні освітні стандарти

Професійний стандарт «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» розроблений фахівцями АІІС, Ресурсного центру ГУРТ, Міністерства освіти та Міністерства соціальної політики. Цей стандарт значною мірою осучаснив професію, та значно скоротить розрив між реаліями професії та учбовими програмами.

З повним текстом професійного стандарту «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» можна ознайомитись на сайті Міністерства соціальної політики України:

Завантажити файл

Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування

Наразі у процесі розробки знаходиться Професійний стандарт «Інсталятор систем опалення та водопостачання»